جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان

طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان

نکات استفاده همزمان از ماسک و سمعک – سری دوم

boy-student-black-mask-holding-yellow-files-trying-hear

آنچه در مقاله نکات استفاده همزمان از ماسک و سمعک – سری دوم می خوانید

کم شنوایی و کرونا

با گسترش بیماری همه گیر کرونا، به مردم توصیه می‌شود که برای در امان ماندن از این بیماری، از ماسک استفاده کنند. حتی در برخی مکان‌ها مانند وسایل حمل و نقل عمومی، زدن ماسک اجباری شده است. شاید بیشتر مردم مجبور باشند برای بیرون رفتن از خانه تنها از ماسک استفاده کنند، اما گروهی هم هستند که در این شرایط از سمعک و ماسک بطور همزمان استفاده می­کنند.

در این مقاله در سمعک ترنم می­‌خواهیم به افرادی که از سمعک استفاده می‌کنند و در این شرایط مجبور به استفاده از پوشش صورت یا ماسک نیز هستند، توصیه ­هایی داشته باشیم، پس با سمعک ترنم همراه باشید.

مشکل چیست؟

زمانی که شما قصد دارید از سمعک و ماسک با هم استفاده کنید، شاید بخواهید موقعیت سمعک را از روی گوش خود تغییر داده که این امر ممکن است باعث سقوط سمعک از گوش شما شود و بدون اینکه متوجه شوید، سمعک خود را گم کنید. چه اتفاق ناخوشایندی!

بندهایی که برای محکم کردن ماسک روی گوش استفاده می­شود، می­تواند برای قطعه پشت گوشی و داخل گوشی سمعک مشکل ایجاد کند. همچنین ممکن است ناراحتی­هایی را ایجاد کند، احتمال افتادن و گم شدن سمعک هنگام گذاشتن یا برداشتن ماسک و همچنین پیچاندن سیم یا لوله سمعک، نیز وجود دارد.

۱۰ توصیه برای ایمن نگه داشتن سمعک هنگام استفاده از ماسک

۶.   هر بار بند یک طرف ماسک را بردارید

به جای اینکه هر دو طرف را یکباره از گوش جدا کنید هر بار بند یک طرف ماسک را بردارید. هرگز ماسک را به کناری نکشید، در همان حالی که سمعک را با یک دست نگه می­دارید، ماسک را با دست دیگر از روی صورت بردارید.

روش دیگر این است که ابتدا سمعک­های خود را بیرون آورده و در جایی ایمن نگه دارید و سپس ماسک را بردارید.

attractive-man-facemask-earphone
girl-puts-on-takes-off-facemask

۷.  از هر دو دست هم می توانید استفاده کنید!

هنگام گذاشتن یا برداشتن ماسک از روی صورت، مطمئن شوید که چیز دیگری در دست شما نیست. با این کار هر دو دست شما آزاد می­شوند.

سعی نکنید ماسک را سریع و بی‌ملاحظه بردارید. هیچ وقت در حین صحبت کردن با تلفن همراه یا قرار دادن تهیه در اتومبیل، ماسک را روی صورتتان تنظیم نکنید.

۸.   یک مکان مناسب و امن پیدا کنید

در صورت امکان وقتی در منزل هستید، ماسک خود را بر روی یک میز پوشانده شده با حوله بگذارید تا اگر قرار باشد سمعک ها از روی آن سقوط کنند، به آرامی روی زمین بیفتند. به این ترتیب سمعک و ماسک هر دو به راحتی قابل مشاهده هستند.

اگر نمی­توانید این کار را در خانه انجام دهید، گوشه­ای از ساختمان را پیدا کنید که در صورت افتادن سمعک بتوانید تمام کف را بررسی کنید.

hearing-aids-on-facemask
man-putting-hearing-aid

۹.  دو بار چک کنید تا مطمئن شوید

قبل از اینکه ماسک­ها را دور بیندازید یا زمانی که ماسک­های قابل استفاده مجدد را در ماشین لباسشویی قرار می­هید، حتما بررسی کنید که سمعک­های شما در بندهای ماسک پیچیده نشده باشند.

۱۰.  عینک‌ها را به سمت بالا بردارید

هنگام استفاده همزمان از عینک و ماسک، دقت کنید که عینک را به جای اینکه به سمت جلو بیاورید، آن را به آرامی و در حالت ایستاده به سمت بالا بردارید.

business-woman-round-glasses-wears

منابع

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp
Facebook
Twitter
Email
LinkedIn
Telegram
Print

  مدل‌های سمعک