جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان و کانون بازنشستگان تامین اجتماعی

طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان و کانون بازنشستگان تامین اجتماعی

مرکز تخصصی سمعک کودکان

کلینیک پیشرفته شنوایی سنجی و سمعک ترنم

Children’s hearing aids

سمعک کودکان

پس از اینکه میزان شنوایی کودک شما توسط شنوایی شناس یا ادیولوژیست مورد بررسی قرار گرفت، در صورتی که نقص شنوایی در کودک تشخیص داده شود، ابتدا به درمان‌های دارویی و جراحی برای کودک پرداخته شده و اگر این موارد موثر نباشد برای بهبود افت شنوایی در کودک ، توصیه می‌شود که از سمعک کودک استفاده کنید. در این صورت شما مستلزم گذراندن مراحل  تجویز سمعک کودک خواهید بود تا سمعک کودک متناسب با درجه شنوایی فرزند شما آماده سازی و تنظیم گردد.

سمعک کودک

سمعک مناسب برای کودکان کدام است؟

امروزه سمعک هایی که برای کودکان مناسب است که از لحاظ شنوایی و طراحی پیشرفت زیادی داشته و دارای رنگ بندی های گوناگون است که نیاز شنیداری کودکان را برطرف می‌کنند.

برای تهیه ی سمعک مناسب برای کودکان جدا از شکل ظاهری آن باید به این نکته توجه داشته باشید که بتواند نیاز شنیداری کودک شما را برطرف کنید و بتواند انواع صدا را با کیفیت بالا به گوش کودک برساند، برای انتخاب سمعک مناسب کودکان بهتر است از ابتدا، کم شنوایی کودک تشخیص داده شود و بر اساس نیازهای کودک بهترین نوع سمعک تجویز شود.

قیمت سمعک برای کودکان چقدر است؟

قیمت سمعک های کودکان گاهی کمی بیشتر از قیمت سمعک های بزرگسالان است و علت بیشتر بودن قیمت سمعک کودکان و نوزادان پیشرفته تر بودن تکنولوژی به کار رفته در آن است و دارای قابلیت ها و امکانات بیشتری است می‌تواند به کودکان کمک کند، همچنین قیمت سمعک کودکان و نوزادان به برند سازنده آن نیز بستگی دارد و می توان گفت که یکی از ساده ترین و معمولی ترین سمعک های مناسب کودکان و نوزادان با برند مطرح از قیمت نسبتاً بالایی برخوردار است.

خرید سمعک کودک

بهترین نوع سمعک برای کودکان کدام است؟

هنگامی که یک نوزاد یا یک کودک دچار کم شنوایی می شود تجویز سمعک بسیار اهمیت دارد زیرا  داشتن سمعک مناسب و داشتن شنوایی کامل و طبیعی می‌تواند تاثیر بسزایی بر روی رشد گفتار کودکان و پیشرفت تحصیلی آنها داشته باشد همچنین ارتباط مستقیمی با زندگی اجتماعی آنها دارد بنابراین لازم است که برای انتخاب نوع سمعک دقت بالایی داشته باشید.

سمعک های مخصوص کودکان و نوزادان دارای مدل های متنوعی هستند مانند سمعک های درون گوشی کودکان، سمعک های پشت گوشی کودکان و سمعک های نامرئی مخصوص کودکان که هر کدام از این سمعک ها بر اساس شرایط پزشکی و نوع کم شنوایی کودکان تجویز میشود.

سمعک کودک

برای سمعک کودکان به کجا مراجعه کنم؟

مشکلات شنوایی در کودکان و نوزادان می تواند تاثیر منفی بر روی سطح  یادگیری و زندگی اجتماعی آنها در آینده بگذارد به  همین دلیل در سنین کم آزمایش های شنوایی سنجی برای کودکان انجام می دهند تا از بروز مشکلات جدی جلوگیری کنند.

هنگامی که یک کودک دچار کم شنوایی باشد انتخاب یک سمعک مناسب برای آن بسیار اهمیت دارد زیرا تاثیر مستقیم بر روی سطح یادگیری و گفتار کودک دارد به همین دلیل باید برای بررسی شنوایی و رفع مشکل شنوایی کودکان و تهیه ی سمعک مناسب به مراکز معتبر مراجعه کنید تا با مشاوره درست بهترین نوع سمعک را برای کودکان شما معرفی کند. شما میتوانید به مرکز تخصصی سمعک کودکان کلینیک پیشرفته شنوایی سنجی و سمعک ترنم که به صورت تخصصی در زمینه شنوایی سنجی کودکان و سمعک کودکان فعالیت میکند مراجعه نمایید. این مرکز با در کنار متخصصان شنوایی کودکان دارای دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته شنوایی سنجی و دارای نمایندگی برند های مطرح سمعک کودکان در ایران می باشد که میتوانید با اطمینان و هزینه مناسب نسبت به تهیه سمعک کودک اقدام و بهترین سمعک را برای کودکان خود انتخاب کنید

 شما میتوانید به مرکز تخصصی سمعک کودکان کلینیک پیشرفته ترنم که به صورت تخصصی در زمینه شنوایی سنجی کودکان و سمعک کودکان فعالیت میکند مراجعه نمایید. این مرکز با در کنار متخصصان شنوایی کودکان دارای دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته شنوایی سنجی و نمایندگی برند های مطرج سمعک کودکان در ایران می باشد که میتوانید با اطمینان و هزینه مناسب نسبت به تهیه سمعک کودک اقدام و بهترین سمعک را برای کودکان خود انتخاب کنید.

قیمت سمعک های کودکان گاهی کمی بیشتر از قیمت سمعک های بزرگسالان است و علت بیشتر بودن قیمت سمعک کودکان و نوزادان پیشرفته تر بودن تکنولوژی به کار رفته در آن است و دارای قابلیت ها و امکانات بیشتری است می‌تواند به کودکان کمک کند، همچنین قیمت سمعک کودکان و نوزادان به برند سازنده آن نیز بستگی دارد.

سمعک های مخصوص کودکان و نوزادان دارای مدل های متنوعی هستند مانند سمعک های درون گوشی کودکان، سمعک های پشت گوشی کودکان و سمعک های نامرئی مخصوص کودکان که هر کدام از این سمعک ها بر اساس شرایط پزشکی و نوع کم شنوایی کودکان تجویز میشود.

برای مشاوره رایگان خرید سمعک کودک و قیمت سمعک کودک میتوانید با مرکز تخصصی سمعک کودک کلینیک ترنم با تلفن 86046125 تماس حاصل نمایید.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *